Agnieszka MamaGlamour

Utwórz swoją wizytówkę
Blog > Komentarze do wpisu
Mama Glamour - reaktywacja

Witajcie !

Po długiej przerwie postanowiłam reaktywować bloga. Na początek kilka słów o sobie, mam na imię Agnieszka jestem mamą czteroletniej Hani, aktualnie nie w ciąży chociaż bardzo się staram :)

Wcześniejsze posty w dużej mierze poświęcone były stylizacjom ubrań ciążowych, które sprzedawałam na Allegro. Ta formuła już się wyczerpała teraz chciałabym stworzyć coś w rodzaju babskiej kafejki dla przyszłych i obecych mam. Miejsce gdzie można poplotkować, pośmiać się i ponarzekać. Przy okazji podejrzeć co słychać u innych blogerek, dowiedzieć się o ciekawych stronach, sklepach, nowinkach ciążowych i nieciążowych. Liczę na Wasze wsparcie, komentarze i odwiedziny.

Na dobry początek zamieszczam linki do dwóch stron zawierajacych katalogi blogów przyszłych i obecnych mam. Jest to świetne miejsce aby odnaleźć bratnią duszę, poczytać o zmaganiach i doświadczeniach innych kobiet. Mam nadzieję, że niebawem również mój blog dołączy do tego prężnego grona.

 

 

http://blogimam.pl/blogi

 

 

 

http://www.blog.przedporodem.pl/blogi-ciazowe/

wtorek, 11 stycznia 2011, nurkaa

Polecane wpisy

Komentarze
retroladyinblack
2011/01/13 20:45:53
Hej,
trafiłam tu przypadkiem. Zapowiada się fajnie choć to nie mój klimat. Ale życzę powodzenia w pisaniu bloga i w staraniach:)
Choć sama nie wiem, przy tylu blogach, jak ty jeszcze znajdujesz czas na te starania;)